Oferujemy pracę na stanowisku informatyka

30-08-2024

Miejsce pracy:

Bank Spółdzielczy w Rykach
ul.Warszawska 23, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:

Konfiguracja i utrzymanie infrastruktury sieciowej. Serwisowanie i konserwacja urządzeń oraz przeprowadzanie aktualizacji systemowych. Wsparcie użytkowników poprzez rozwiązywanie problemów i zgłoszeń oraz zarządzanie oprogramowaniem wspierającym pracę użytkowników. Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną obecnych systemów, procedur i polityk, dokumentowanie zmian i aktualizacji w infrastrukturze IT. Identyfikacja zagrożeń i obsługa incydentów na podstawie zdarzeń systemów bezpieczeństwa. Wdrażanie i administrowanie narzędziami oraz aplikacjami z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne. mile widziane wyższe informatyczne
Znajomość systemów operacyjnych Windows 10/11/Server 2022, linux, wirtualizatorów (VMware, XEN Server, Proxmox). Znajomość i doświadczenie w pracy z AD/DNS oraz LAN/WAN. Znajomość języków skryptowych: bash, PowerShell - automatyzacja zadań. Znajomość rozwiązań sieciowych, storage, backup. Znajomość i doświadczenie w pracy z systemami typu SIEM; Podstawowa wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa, norm, standardów i praktyk w obszarze bezpieczeństwa i regulacji, np. ISO 27001, RODO, DORA; Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej analizy dokumentacji technicznej; Samodzielność w zakresie powierzonych zadań, inicjatywa i dobra organizacja pracy; Umiejętność współpracy i profesjonalizm asertywność połączona z empatią i zrozumieniem potrzeb biznesu, a także zachowania dyskrecji. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.